.

Синот На Американската Морнарица Ја Брани Слободата Поштенски Дуксер Машки Женски Брендови Бриско Л

Синот На Американската Морнарица Ја Брани Слободата Поштенски Дуксер Машки Женски Брендови Бриско Л

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Бидете удобни и стилски облечени во нашиот дуксер со патент со качулка обложена со руно. Чувствувајте се удобно и известете го светот дека сте во Морнарицата. Имајте го ова на ум за секој со претстојниот роденден или друга прослава за која ќе треба да купите подарок! Големина Голема : Ширина На Градите/Предна Должина 24 "х 29". Класичен крој За полабаво вклопување ова е унисекс облека. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте.

Детални спецификации