.

Колман Гледај Ме Како Растам Младински Камп Рампа, 49 20 1.5

Колман Гледај Ме Како Растам Младински Камп Рампа, 49 20 1.5

DEN 862.24

Од стока
Во магацинот

Младите кампери, исто така, можат да доживеат компактна ноќна удобност и поддршка кога ќе спакуваат Младинска Подлога За Надувување На Колман. Табелата со животински принт е забавен начин за следење на растот на вашето дете. Само расклопете го и отворете го вентилот за слободен проток, подлогата автоматски ќе се надува. Може да сметате на издржливата полиестерска обвивка што лесно се чисти за да ја задржите ноќта по ноќта. Кога ќе заврши забавата, едноставно отворете го вентилот, преклопете ја подлогата за кампот и седнете на неа за да го истуркате дополнителниот воздух. Прицврстените еластични ленти ќе го држат уредно преклопен до следната семејна авантура. Колман Гледај Ме Како Растам Младински Камп Рампа : Забавна табела за раст на животински принт за да ја следите висината на вашето дете. Дизајн на хармоника набори за компактно складирање. Вентилот со слободен проток обезбедува самоинфлација и лесна дефлација без пумпа. За издувување, само отворете го вентилот,преклопете и притиснете. Прикачени еластични ленти за едноставно, компактно складирање. Издржлива и лесна за чистење полиестерска обвивка. Надуени Димензии : 49 "х 20 " х 1.5". Тежина 3,2 килограми.

Детални спецификации