.

Подвижни Пријатели Бебе Девојка Креветчето Чевли, Бели Еспадрили, 0-Месеци

Подвижни Пријатели Бебе Девојка Креветчето Чевли, Бели Еспадрили, 0-Месеци

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Подвижни Пријатели Лак Еспадрилите се совршен последен допир за бебе во движење! Овие чевли ќе ги одржуваат прстите на вашето малечко безбедни и удобни во текот на целиот ден. Подмолни Пријатели Бебе Девојка Креветчето Чевли, Бели Еспадрили е одлично бебе најважен сет за вашето малечко. Вклучува чевли за еспадрил за бебешки лак. Направено со памук, полиестер и вештачки материјали. Мека и нежна за кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапни, висококвалитетни чевли за бебиња.

Детални спецификации