.

Липерт Компоненти Солера Бела Лизгачка Тенда Со Бела Метеоролошка Заштита

Липерт Компоненти Солера Бела Лизгачка Тенда Со Бела Метеоролошка Заштита

DEN 636.80

Од стока
Во магацинот

Лизгачите солера обезбедуваат економична заштита за вашите простории за слајдови. Солера Лизгачите доаѓаат во комплет со хардвер за монтирање. Моделот на хардверска дупка е универзален и ќе одговара на најконкурентните брендови, што ја ублажува потребата да се закрпат дупките. За да нарачате точен Лизгач Солера, изберете ја големината што се протега на минимум 2-1/2 инчи надвор од секоја страна од ширината на кутијата. Ве молиме имајте предвид дека конфигурациите НА Р.в. варираат во зависност од марката и моделот. Лизгачите солера доаѓаат со целиот хардвер потребен за инсталација. Шините за тенди не се вклучени. Компоненти На Липерт Солера Бела Лизгачка Тенда со Бела Метеоролошка Заштита : Рентабилна алтернатива на другите тенди за лизгање. Трајно прикачени на слајд соби ? повлекува/се протега со слајд-надвор. Лесна инсталација. Помага да се задржи просторијата за лизгање без нечистотија, лисја и остатоци. Целата ткаенина е 5" пократка од вкупната должина на Горниот Дел од Слајдот.

Детални спецификации