.

Дики Менс И Големи Менс Краток Ракав Твил Работа Кошула

Дики Менс И Големи Менс Краток Ракав Твил Работа Кошула

DEN 559.84

Од стока
Во магацинот

Влезете во вашата канцеларија и изгледајте паметно и стилски Во Работната Кошула Дики. Кошулата за големи Мажи Дики е изработена од ткаенина за мешавина од памук-полиестер што дише и ве одржува удобно во текот на целиот ден. Има два 2 џебови за гради со закопчани клапи што можат да се користат за чување на пенкалото, паричникот и другите основни предмети. Работите нема да паднат од вашиот џеб бидејќи има клапи за копчиња. Кратките ракави и предниот дел на копчето и даваат на оваа кошула свечен изглед. Можете лесно да се грижите за оваа работна кошула со кратки ракави, бидејќи може да се пере во машина. Дики Менс И Големи Мажи Краток Ракав Твил Работа Кошула.

Детални спецификации