.

Нисин Чаша Тестенини Пандарол Емајл Игла

Нисин Чаша Тестенини Пандарол Емајл Игла

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Нашиот Anirollz friendz решија да го пробијат својот пат во нова удобна храна, Тестенини од Чаши!! Проверете ја целата колекција, вклучувајќи ги и нашите популарни плишани, канцелариски материјал и многу повеќе!Чаша тестенини® е регистрирана трговска марка На Nissin Храна Холдингс Копродукции. Оод.Големина на игла : 2,25 х 2,75 Во Тестенини Од Нисин Чаша Пандарол Емајлиран Игла.

Детални спецификации