.

Каролини Богатства Бб7947гф Будимпешта Хајфлаер Гулаб Розова Проверка Знаме Градина Големина Мали, разнобојни

Каролини Богатства Бб7947гф Будимпешта Хајфлаер Гулаб Розова Проверка Знаме Градина Големина Мали, разнобојни

DEN 143.68

Од стока
Во магацинот

Каролини Богатства Bb7947gf Будимпешта Highflyer Гулаб Пинк Проверете Знаме Градина Големина Мали, разнобојни Будимпешта Highflyer Гулаб Розова Проверете Знаме Градина Големина. Целосна боја двокреветна ткаенина декоративен Ракав Пол Градина Знаме. Ова Знаме со големина На Градина е направено од 100% полиестерски материјал. Две парчиња материјал се зашиени заедно за да формираат двострано знаме. Ова овозможува текстот и сликата да се гледаат исто од двете страни и правилно да се читаат. Ова знаме е отпорно на избледување и отпорно на временски услови. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Знамето е со димензии приближно 11 инчи х 15 1/2 инчи. Знамето има зашиен ракав од 1 1/2 инчи за да ви овозможи да го закачите знамето на кој било стандарден држач за знаме на градината или закачалка за трем со големина на градина. (Штандот за градина се продава одделно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина|2 Слојна Двострана Квалитетна Конструкција|Знаме Со Големина На Градина приближно 11 во х 15 1/2 во|Знаме е отпечатено од двете страни за Достапно гледање|Врвот на Столбот на Ракавот за да одговара на кој било стандарден држач за знаме со големина на градина.

Детални спецификации