.

Дедо мраз на надувување, високи стапала

Дедо мраз на надувување, високи стапала

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Надувување Дедо мраз, 4 стапки висок Дедо Мраз 4' Божиќ Надувување : Само-надувување 4' висок Дедо мраз. Упатства за нега : Рачно Перење; не избелувајте; Избришете со влажна крпа; Ладна вода; не пеглајте. Возрасни. Табелата со големини ќе варира во зависност од костимот. Погледнете Детална Табела Со Големини.Ќе ви треба Adobe Acrobat Читач за да ја видите Табелата Со Големини.Преземете Adobe Acrobat Читач сега.

Детални спецификации