.

Женска Колекција На Патувања Широко Теле На Шприц Преку Чизмата За Колена Црн Фау Велур М

Женска Колекција На Патувања Широко Теле На Шприц Преку Чизмата За Колена Црн Фау Велур М

DEN 799.84

Од стока
Во магацинот

Смачкајте го вашиот секојдневен изглед со Колекцијата Патување Широко Теле На Шприц Преку Чизмата До Коленото. Оваа стилска буци чизма за потпетици е дизајнирана со подигнат вамп и класичен детал од чипка на страна и назад. Внатрешниот патент го олеснува носењето.Карактеристики и Придобивки Подигната вампсајд и задна чипка детали во внатрешноста на облогата од патентна ткаенина додадена несоодветна КОЛЕКЦИЈА НА ПАТУВАЊА со надворешен ѓон. Повод : Повик. Големина : 10 WC. Материјал : ВЕШТАЧКИ. Боја : Црна. Цврсто. Женски. Редовно. Подигање. Јавање Подигање. Удобност. Чипка. Поштенски. 19. Висина На Петицата : 3.5. Тип На Пета : Блок.

Детални спецификации