.

Богатства КАРОЛИНА ЦК8193ЦО Бул Териер Триколор Божиќ Подароци И Дрво Керамички Украс, во, разнобојни

Богатства КАРОЛИНА ЦК8193ЦО Бул Териер Триколор Божиќ Подароци И Дрво Керамички Украс, во, разнобојни

DEN 518.08

Од стока
Во магацинот

Богатства КАРОЛИНА CK8193 CO1 Бул Териер Триколор Божиќ Подароци И Дрво Керамички Украс, 3 во, разнобојни Керамички Украс кој раса специфични бул териер уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Овој Божиќен украсен Украс. Овој Керамички Украс е од колекцијата Божиќни Подароци И Дрво На каролина. Порцелан Круг, 2.8125 инчен дијаметар. Овој сјаен бел керамички украс е одличен За Божиќ. Вклучен е мал златен кабел за закачување. Задниот дел на украсот е бел и може да биде персонализиран од вас со пенкало за боја или постојан маркер. Ова е сјајна површина, затоа проверете дали дозволувате секоја персонализација добро да се исуши пред да ја тестирате областа. Персонализирајте со датум, година или порака до пријател Овој Украс е од Каролина Богатства Кучиња категорија на производи. Повеќебоен украс За Новогодишна елка. Порцелан Круг, 2.8125 инчен дијаметар. Задниот дел на празничниот украс е бел и може да биде персонализиран од вас со пенкало за боја или постојан маркер. Печатени ВО САД. Ова е целосна боја керамички диск украс карактеристики уметнички дела од еден од нашите уметници. Совршен подарок за чувар на миленичиња, чувар на кучиња, чувар на кучиња, учител, бебиситерка, член на семејството или речиси секој. Подароци Од Бул Териер,колекционерски предмети Од Бул Териер, Божиќни подароци и колекционерски предмети.

Детални спецификации