.

Пол Мичел Неонски Шеќер Пресврт Tousle Крем 6. Оз

Пол Мичел Неонски Шеќер Пресврт Tousle Крем 6. Оз

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Пол Мичел Неонски Шеќер Пресврт Tousle Крем 6.8 Мл За кул и секојдневен изглед што ја покажува вашата забавна страна, користете крем За Текстура Со Пресврт На Шеќер. Овој сладок крем за текстура е совршен за создавање плажи, парчиња, разбушавени плитки кои го истакнуваат вашиот внатрешен слободен дух. Завртете го, изгребете го и обработете го во кој било стил што ви зборува. Создава плажа, парче, разбушавени плитки|Го Истакнува вашиот внатрешен слободен дух.

Детални спецификации