.

Рип Ван Вафелс, Колачиња И Крем Кт

Рип Ван Вафелс, Колачиња И Крем Кт

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Рип Ван Вафелс Колачиња И Крем Строопвафели-Здрави Закуски-Не Гмо Закуска-Кето Пријателски-Канцелариски Закуски-Низок Шеќер (3g) - Нискокалорична Закуска - 12 Пакувајте Здрава Закуска Со Само 3g Шеќер : Содржи 3g Шеќер, 0g Транс Масти, 120 калории и 6g Влакна во секоја 33g stroopwafel . Едноставни Чисти Состојки : без вештачки бои или вкусови, конзерванси, транс масти, соја или сируп од пченка со висока фруктоза . Автентичен Вкус Од Природни Состојки : наполитанки за Ужина направени со Какао и Бурбонска ванила . Закуска И Пакување : Здрава ужина храна за канцеларија, кутии за ручек, пост тренингот или појадок во движење . Поединечно Завиткани : Содржи 12 индивидуално завиткани Колачиња И Крем строопвафели.

Детални спецификации