.

ИНДИ СКАЛА МАЈСТОР ПРО

ИНДИ СКАЛА МАЈСТОР ПРО

DEN 849.44

Од стока
Во магацинот

Калкулатор калк индустрии 6025. Ова Е Оем КАЛКУЛАТОРИ КАЛКУЛАТОРИ калкулатори бренд Машина (КАЛКУЛАТОР) која работи со следните печатачи / машини (6025). Детали за производот : Единица : ELD Принос : н/А Тежина : 0,5 фунти Специјална Ставка За Нарачка : N Спецификации Пресметани Индустрии 6025 Скала Мајстор Про, Двојна ЛЦД со целосни благовештачи, напојувана (2) CR2430, Линеарна, површина, полетување на волумен, 72 вградени архитектонски ваги, 6 сопствени ваги за цртежи, L, W, H, брои, одзема клучеви, Акумулира меморија, САД и метрички Конверзии, Прекинувач ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ, автоматско исклучување, црна со сопствена Торбичка, 1 Година Ограничена Гаранција, 1,9" Х 0,6" Х 7,3" / 2 мл кал6020, 6025, 098584000554. КАЛКУЛАТОР. 6025. Оем КАЛК Индустрии Бренд. КАЛКУЛАТОР. 6025. Оем КАЛК Индустрии Бренд.

Детални спецификации