.

Црна 2tb P Игра Диск-WDBAUV0020BBBK-WEBN

Црна 2tb P Игра Диск-WDBAUV0020BBBK-WEBN

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Wd Black ® P10 Игра Диск дава вашата конзола или КОМПЈУТЕР алатки за подобрување на перформансите што треба да се задржи вашата конкурентна предност. Тоа е надворешен HDD од највисоко ниво во капацитети до 5 TB, изграден специјално за гејмерите кои сакаат да го прошират потенцијалот на нивната конзола или КОМПЈУТЕР со зачувување на нивната библиотека за игри во фактор на форма во движење. Сега, Со WD Black ® P10 Игра Диск, можете да ја возите вашата игра начинот на кој ќе изберете. Специјално издание 2 TB WD_BLACK P10 Игра Диск-со вашето купување уживаат 1 слободен компјутер игра преземете. Пренослив и издржлив фактор на форма кој обезбедува брз пристап до вашата библиотека за игри, каде и да одите. ХАРД диск со високи перформанси за да ја оптимизирате вашата конзола или искуство со игри на КОМПЈУТЕР.

Детални спецификации