.

Ханес Крајна Женска Кул Удобност Микрофибер Здрава Долна Облека, 4-Пакет

Ханес Крајна Женска Кул Удобност Микрофибер Здрава Долна Облека, 4-Пакет

DEN 223.68

Од стока
Во магацинот

Останете ладни и удобни со Ханес Кул Удобност Микрофибер. Супер меката изработка на микрофибер се чувствува одлично на кожата и се вклопува како ракавица, додека елегантната рака помага облеката лесно да се лизне. Само завиткани ленти за нозе и половината обезбедуваат целодневно удобно вклопување без врзување или стискање за мазно без линии изгледаат Кул удобната ткаенина ја одржува ладна и сува. Луксузно мекиот микрофибер се чувствува елегантно и меко на кожата. Само-завиткани ленти за половината и нозете без еластичност на кожата, без врзување или штипкање. Нема изградба на возење за целодневна удобност. Нема дизајн на гаќи линија. Таг-слободен удобност.

Детални спецификации