.

Диск Сопирачка Рампа Во Собата

Диск Сопирачка Рампа Во Собата

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Производната линија Z17 Evolution Plus ги комбинира Нашите Перформанси докажани Z16 Еволуција Керамички влошки со хардверски комплети специфични за сопирачките. Секој хардверски комплет ќе вклучува клипови за потпирање од нерѓосувачки челик (каде што е применливо), хардверски клипови против штракање, клипови или чаури и ракави како што е потребно за инсталација. Моќ Стоп Задни Z17 Еволуција Керамички Сопирачки Влошки со хардвер 17-980. Влошки за сопирачките дизајнирани за сопирање без бучава. Термички изгорени површини на сопирачките за брзо пробивање. Произведени според СТАНДАРДИТЕ TS16949 на оем спецификации вклучувајќи chamfers и слотови. Вклучува премиум хардвер од нерѓосувачки челик за инсталација без проблеми. Одговара : Volvo XC90 2003-2014.

Детални спецификации