.

Мираж Ред Кристал Дизајнер Крок Куче Јака Големина Сина

Мираж Ред Кристал Дизајнер Крок Куче Јака Големина Сина

DEN 11184.00

Од стока
Во магацинот

Ова е Мираж 5 Ред Кристал Дизајнер Крок Куче Јака Големина 24 Сина. Квалитет направен дизајн и класичен јака. Оваа јака помага вашето домашно милениче да биде безбедно и во исто време обезбедува стилски начин да ги покажете информациите на вашето домашно милениче. Ве молиме измерете го вратот на вашето домашно милениче и проверете ја нашата табела за големина (2-та слика) пред да нарачате. Ако вратот на вашето домашно милениче падне на линијата помеѓу големини, изберете го поголемиот! Оваа мираж 5 ред кристал дизајнер крок куче јака големина е одличен дизајнер крок јаки точка од нашите миленичиња додатоци и облека колекција по намалена цена под 7 70 не смееш да пропуштиш. Ново. Јаки за кучиња и Каишки. Заштедете 40 Проценти Од Нашите Класични Јаки!. Што Е На Продажба!.

Детални спецификации