.

Рабидс Инвазија Убисофт, 887256301767

Рабидс Инвазија Убисофт, 887256301767

DEN 639.84

Од стока
Во магацинот

Инвазијата на рабидите, хит тв шоуто На Никелодеон, сега е видео игра На Xbox One, PS4 и Kinect За Xbox 360. Инвазија на рабиди : Интерактивното ТВ Шоу им дава можност на децата да гледаат, играат и комуницираат со нивните омилени ТВ ликови, Зајаците! Со над 20 интерактивни епизоди на видео играта, децата ќе скокаат и ќе скокаат во забавата на ТВ серијата. Играјте мини-игри со целосно движење со над 400 забавни активности Како Натпревар На Поза, Цртање Со Брзина, Танцување Како Луд, Лов На Налепници и многу повеќе! Предизвикајте ги вашите пријатели да видат кој може да биде во чекор со Зајаците во нивните откачени авантури или да ги покани Зајаците во вашиот дом со функцијата за зголемена реалност. До четири играчи. Тоа е целосно Bwaaah-некои! *DLC (Содржина За Преземање) не може да биде вклучена и не е загарантирана за работа*. Рабидс Инвазија, Убисофт, Xbox One, [Физички], 887256301767 Платформа Поддржана : Xbox One. Име На Софтвер за видео Игри : Инвазија На Рабиди : Интерактивната ТВ-Емисија. Видео Игра Софтвер Под Тип : Акција/Авантура Игра. Видео Игра Софтвер Главен Тип : Игра. ЕСРБ Рејтинг : Секој 10+. Минимален Број На Играчи Поддржани : 1.

Детални спецификации