.

Викерман 10 Антички Златни Бонбони Сјај Шатл Божиќ Украс, на 2

Викерман 10 Антички Златни Бонбони Сјај Шатл Божиќ Украс, на 2

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Викерман 10 " Антички Злато Бонбони Сјајот Шатл Божиќ Украс. Завршете ја вашата колекција на украси за одмор со овој брилијантен украс во форма на шатл. Украсот има шарена шема со иста боја на наизменични бонбони и сјајни завршетоци што го прави совршен додаток на секој проект за украсување празници. Секој украс има дупчено капаче со навојна жица за лесно украсување. Вклучува 2 парчиња по пакување. Изработени Од Пластика Отпорна На Кршење. Мешавина На Сјајот и Бонбони Завршува. Дупчат И Жичен Безбедна Капа. 2 Орнаменти по пакување.

Детални спецификации