.

Прилагодлива Столица со Вртење, Црн СТП и Орев-25~33 Висина На Седиштето

Прилагодлива Столица со Вртење, Црн СТП и Орев-25~33 Висина На Седиштето

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Трансформирајте ја вашата област во бар или шалтер за појадок во шик дружење со оваа столица за прилагодување на бар со бентвуд. Тафтуваниот грб со копчиња обезбедува лумбална поддршка, а обложеното седиште нуди часови удобно седење. Функцијата за вртење го олеснува вртењето и разговорот со вашиот сосед или проверете ја акцијата во барот без да мора да ја репозиционирате столицата. Поместено Седиште. Прилагодлива Висина. https : // /sh/0td3yijprtp7wye/Aacowqvxnwg_-1 NS4qef3nfa/96755%20ai.пдф?дл=0.

Детални спецификации