.

СР Комплетна Агол Единица Собранието-Потпора, Монтирање и Пролет Одговара изберете: 2015-ШЕВРОЛЕТ ТАХО Ц ЛТ, 2015 - ГМЦ ЈУКОН

СР Комплетна Агол Единица Собранието-Потпора, Монтирање и Пролет Одговара изберете: 2015-ШЕВРОЛЕТ ТАХО Ц ЛТ, 2015 - ГМЦ ЈУКОН

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Комплетно Склопување На Аголната Единица-Потпора, Држач За Монтирање И Пружина Киб Потпора Плус Склопна Потпора/Серпентина Пролетна Аси Одговара : 2015-2016, 2018 ШЕВРОЛЕТ Тахо Ц1500 ЛТ 2015-2020 ГМЦ ЈУКОН 2017,2020 ШЕВРОЛЕТ ТАХО К1500 ЛТ и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации