.

Јубнлви Ремени За Завеси Монистра Кажува Вратоврска Завеса Кабел Дома Текстил Прозорски Третмани Розова Домашен Текстил

Јубнлви Ремени За Завеси Монистра Кажува Вратоврска Завеса Кабел Дома Текстил Прозорски Третмани Розова Домашен Текстил

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Кристално Мониста Кажува Вратоврска Завеса Кабел Дома Текстил Прозорец Третмани Функција : тоа е направен од акрилик и тел; исто така, тоа е украсен со Бела Боја Мушка изгледа многу убаво со своите соодветни завеси.Можете директно врзани во завеси или употреба со кука. Многу е лесно да се користи кабелот за завеси за украсување на curtain.It може да се користи како завеси вратоврска, закачалка за врата, закачалка за ѕид други различни намени, така што сигурно може да ја задоволи вашата дневна потреба и да ви даде многу погодност.Висока имитација кристална топка. Рабовите и аглите кристално јасно, кога светлината зрачење, неговата површина блескави. Тоа може да ја направи целата соба во фантастична атмосфера.Кажува целокупната завеса мазна и сјајна, еластична чувство.Можете да го допрете и тоа е со многу меки тела, со што луѓето ќе се чувствуваат некако удобно.Што Добивате : 2 x Curtain Tiebacks Материјал : Акрилик и Реследник. Купи вредна доверба! 100% сосема нов и висок квалитет.Највисок квалитет и најекономична цена.Лесен за употреба и одржување. Кристално Мониста Кажува Вратоврска Завеса Кабел Дома Текстил Прозорец Третмани Функција : тоа е направен од акрилик и тел; исто така, тоа е украсен со Бела Боја Мушка изгледа многу убаво со своите соодветни завеси.Можете директно врзани во завеси или употреба со кука. Многу е лесно да се користи кабелот за завеси за украсување на curtain.It може да се користи како завеси вратоврска, закачалка за врата, закачалка за ѕид други различни намени, така што сигурно може да ја задоволи вашата дневна потреба и да ви даде многу погодност. Висока имитација кристална топка. Рабовите и аглите кристално јасно, кога светлината зрачење, неговата површина блескави. Тоа може да ја направи целата соба во фантастична атмосфера.Кажува целокупната завеса мазна и сјајна, еластична чувство.Можете да го допрете и тоа е со многу меки тела, со што луѓето ќе се чувствуваат некако удобно.Што Ќе Добиете : 2 x Curtain Tiebacks. Состојба : Никогаш Не Се Користи, Без Ознака.

Детални спецификации