.

Хартија Колега Јасна Точка Ми & Натпревар Механички Молив, Средна Точка, # HB, Избрани Бои Врвови

Хартија Колега Јасна Точка Ми & Натпревар Механички Молив, Средна Точка, HB, Избрани Бои Врвови

DEN 173.92

Од стока
Во магацинот

Хартија Колега Јасна точка механички молив 0,7 мм. големата гума за бришење со извртување напредува или се повлекува со леснотија и остава минимални остатоци на вашата хартија. Практичното копче кликнете-напредување на страната на моливот ви овозможува лесно да го унапредите оловото без да го ослободите држењето на моливчето. Текстуриран гумен зафат за целосна контрола. Силните води создаваат задебелени линии и чисто бришење. Одлично за стандардизирани тестови. Полнење и за кабли и за гума за бришење. Хартија Колега Јасна Точка Микс & Натпревар Механички Молив. Средна Точка 0,7 мм, #2 ХБ. Избрани Врвови Во Боја.

Детални спецификации