.

Мокси Тргува Со Женски Композитни Чизми За Влечење На Прстите На Анџелина

Мокси Тргува Со Женски Композитни Чизми За Влечење На Прстите На Анџелина

DEN 3359.20

Од стока
Во магацинот

Дамите не треба да ја компромитираат модата за безбедност. Анџелина Е супер симпатична чизма за влечење со композитна сигурносна пункција на прстите отпорна на среден ѓон и масло и надворешен ѓон отпорен на масло. Тоа е кожа со полно зрно нубук со мека влошка за перница за удобност во текот на целиот ден. ASTM F2413 - 18 Композитен Безбедносен Прст Со Целосно зрно нубук кожа горниот директен прицврстете го маслото ОД стп/СТП и надворешниот ѓон отпорен на лизгање мрсен влажен тест за лизгање .55 мека перница влошка пункција отпорни среден ѓон ASTM F2413 - 18 Електрични Опасност АДС одобрени одделение 1.

Детални спецификации