.

Рото Рутер Септички Третман, Оз

Рото Рутер Септички Третман, Оз

DEN 111.68

Од стока
Во магацинот

Одржувајте го вашиот систем да функционира правилно со овој септички чистач. Содржи моќна научна формула дизајнирана да заштити од септички резервни копии. Овој септички чистач има два пати повеќе enими од водечкиот национален бренд. Тоа помага да се елиминира отпадот, вклучувајќи хартија, масти, масла, маснотии, протеини и скроб. Овој септички третман е безбеден и нежен за сите видови резервоари и водовод. Плус, ги елиминира непријатните мириси и влага во полињата за истекување. Доаѓа во погодно шише од 32 мл. Рото Рутер Септички Третман, 32 мл : рото Рутер почиста. 2xs повеќе enими од водечкиот национален бренд. Безбеден за употреба на цевки. Работи брзо за разградување на отпадот како хартија, масти, масла, маснотии, протеини и скроб. Помага да се отстранат непријатните мириси и влага во полињата за истекување. Се препорачува за месечна употреба. Шише за дозирање од 32 мл со обликувана рачка.

Детални спецификации