.

- Х Марин Сдп-1В-ДП Завртка Надолу Палубата Плоча-Оф Бело, 5-5 8

- Х Марин Сдп-1В-ДП Завртка Надолу Палубата Плоча-Оф Бело, 5-5 8

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Овие плочи за завртки се ефтина алтернатива за навртување или излегување на плочи каде што не е потребен брз пристап. Овие плочи се обликувани од супер цврста поли за да бидат екстра силни. Тие имаат атрактивна мат завршница и лесно се монтираат со завртки за потопување. Силен супер тежок поли. Ефтина алтернатива на плочите за навртување. Атрактивна мат завршница. Боја : Исклучено Бело. Големина На Плоча : 5-5/8".

Детални спецификации