.

Викерман 28 Вештачки Зелен Бршлен Виси Грмушка, на 2

Викерман 28 Вештачки Зелен Бршлен Виси Грмушка, на 2

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Викерман 28 " Вештачки Зелен Бршлен Виси Грмушка 2 Пакет. Оваа бујна висечка грмушка од Бршлен има 144 лисја и е совршен додаток секој природен аранжман или украсен сад. БУЈНА ЗЕЛЕНИЛО што одговара на целиот декор. Висечките Грмушки од вештачки Бршлен веднаш ќе додадат зеленило во секоја просторија. Мерки 28" долг х 8" широк х 8 " длабоко. КОМПЛЕМЕНТАРЕН ДИЗАЈН-дополнете го вашиот свадбен декор или централен дел со долготрајна Висечка грмушка од Бршлен. ПРЕКРАСЕН АКЦЕНТ за секој аранжман. Додадете боја на секој модерен или традиционален дизајн. Совршен за промена на годишните времиња или уживајте во текот на целата година. Купувајте со доверба знаејќи дека Викерман дизајнира квалитетен домашен декор од 1940 година. Нашите стручни дизајнери се фокусираат на секој детал за да создадат вештачки растенија кои изгледаат природно.

Детални спецификации