.

CaComMARK PI Женски Панталони Плус Големина Дозвола Карго Панталони Еднобојна Хипи Панк Џогер Џеб Лабава Комбинезони

CaComMARK PI Женски Панталони Плус Големина Дозвола Карго Панталони Еднобојна Хипи Панк Џогер Џеб Лабава Комбинезони

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Жени Дами Цврсти Панталони Хипи Панк Панталони Улична Облека Џогер Џеб Лабави Комбинезони Долги Панталони Карактеристики : 1.Карактеристики : Џеб,Секојдневен и Удобен,Тренд и дизајн,Секојдневни Панталони. 2.Материјал : Спандекс. Изработени од ткаенина,лесни меки и удобни. 3.Стил : и секојдневни Панталони, Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење или носење сон како пижами панталони, лежење наоколу или активности на отворено. 4.Повод : Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.Погоден За Сите сезони . ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Жени Дами Цврсти Панталони Хипи Панк Панталони Улична Облека Џогер Џеб Лабави Комбинезони Долги Панталони Карактеристики : 1.Карактеристики : Џеб,Секојдневен и Удобен,Тренд и дизајн,Секојдневни Панталони.2.Материјал : Спандекс. Изработени од ткаенина,лесни меки и удобни.3.Стил : и секојдневни Панталони, Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење или носење сон како пижами панталони, лежење наоколу или активности на отворено.4.Повод : Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.Погоден За Сите сезони .ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Дневен, секојдневен материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста Декорација : Џебови Стил : Секојдневен, ,Удобен Должина : Долга Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони Големина.Usukeuhiplengthxl2x-Голем121642104cm/40.94"107cm/42.13"Големина : XXLSize. : 2 X-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Hip : 104cm/40.94"Должина : 107cm/42.13" Женски Панталони Плус Дозвола Големина. Женски Карго Панталони со Џебови Дозвола. Жените Висок Половината Широк Нога Панталони Дозвола.

Детални спецификации