.

Дакијан Женски Костим За Капење Прикријте Костими За Капење За Жени Два Костими За Капење Цветни Блузи За Печатење Со Машки Шорцеви Костими За Пливање За Контрола ?

Дакијан Женски Костим За Капење Прикријте Костими За Капење За Жени Два Костими За Капење Цветни Блузи За Печатење Со Машки

DEN 207.84

Од стока
Во магацинот

Костими за капење За Жени Дводелни Костими За Капење Цветни Врвови За Резервоари За Печатење Со Машки Шорцеви Костуми За Пливање За Контрола На Стомакот Карактеристики : Женските Костими за Капење се изработени од висококвалитетна ткаенина. Мека и удобна, добра дише и издржлива. Супериорен во материјалот ја прави кожата многу кул во топло време. Долгиот врв на резервоарот за торзо со отстранливиот градник може да обезбеди поголема поддршка и да ја подобри вашата форма. Тогаш симпатичниот јазол напред, широки и еластични ремени, ве прави помал притисок и поудобно да ја прилагодите големината. Скромните костими за капење со шорцеви обезбедуваат повеќе од соодветна покриеност, што ќе ве одржува безбедни, високиот еластичен појас може да го покрие стомакот и да направи да изгледате потенок. Овие гроздобер костими за капење можат да одговараат на повеќето прилики одлично, забава на базен на плажа, топла пролетна бања или какви било други водени прилики. Повеќе големини за да изберете од.Ве молиме изберете ја соодветната големина според деталниот водич за мерење на големината. Ако некое прашање, ве молиме слободно контактирајте ме во секое време! Сезона : Лето : Женски Стил : Материјал За Плажа : Најлон, Спандекспатер Тип : Должина На Цврста Облека : Редовно што добивате : 1 комплет сплит костими за капење големина : М Големина. : Средно Под Биста : 70-74см/27,56-29,13" Половината : 70-74см/27,56-29,13" Колк : 84-88см/33,07-34,65" Горна Должина : 61см/24,02" Должина На Панталони : 30см/11,81" Едноделни костими за капење за жени; плус големина костими за капење за жени; костими за капење за жени дозвола под 1 15; костим за капење прикривање за жени плус големина; женски костим за капење прикривање; женски костим за капење дозвола под 1 10; бикини за жени две парче; бикини за жени плус големина дозвола. Изработен од висококвалитетен материјал кој е пријателски за кожата, мек и удобен за носење. Тоа е добра отпорност на брчки и не е лесно да се деформира. Исто така е жив и неговите влакна се силни. Тоа е исто така издржлива и нелеплива коса. Совршен за пливање и други активности поврзани со вода. Убав подарок за девојка и жени. Одлично за лето, Божиќ, медена месечина, годишнини, одмор, плажа, базен итн. Женски Костими За Капење; Едноделен Костим За Капење За Жени; Костим За Капење За Жени; Костими За Капење За Жени; Женски Едноделни Костими За Капење; Костим За Капење За Мајчинство; Костими За Капење За Жени; Едноделен Костим За Капење; Траје Де Бањо Пара Мујер; Бикини; Женски Бикини; Дводелен Костим За Капење За Жени; Женски Бикини Костими За капење; Бикини Врвот; Популарни Костими За Капење; Плус Големина Костим За Капење За Жени; Костим За Капење За Жени Контрола На Стомакот; Контрола На Стомакот Костими За Капење За Жени; Капење Костим За Капење За Жени;. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми.

Детални спецификации