.

Хартија и Плик Крцкаат Сече Уништи Ткиво Хартија, оз, 1 Пакет, Виолетова

Хартија и Плик Крцкаат Сече Уништи Ткиво Хартија, оз, 1 Пакет, Виолетова

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Спакувајте ги нарачките на вашите клиенти со прекрасната Хартија ЗА ЏЕМ Виолетова Крцкава Исечена Ткивна Хартија! Тоа е светло, декоративно и лудо симпатична комбинација која е чекор над вашата обична ткивна хартија. Може да се користи за пополнување празнини во пакетот наменет за испорака или за прикривање подарок што се чува во торба или кутија за подарок. Идеален е и за полнење услуги за забави, добри чанти и велигденски корпи! Добро изработена од висококвалитетна хартија од 20 килограми, оваа ултравиолетова ткивна хартија е тенка и стегната. Раширете го наоколу за да покриете цел пакет или соберете го заедно за дополнителна заштита. Сепак се користи, ќе бидете воодушевени од резултатите! Оваа торба од 2 унци се продава поединечно. Големина : 2оз Боја : Виолетова Количина : Продадена Поединечно Виолетова Ткивна Хартија. Големина : 7,5 х 3,5 х 7,5. Количина : 2 унца кеси. Хартијата За крцкање е целосно рендана и има мазна завршна хартија. Совршен за корпи за подароци, велигденски корпи или за полнење кутии за подароци.

Детални спецификации