.

Комплетот за подлога за сопирачки на дискот Одговара изберете: 2005 - ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА, 2001-КИА ОПТИМА

Комплетот за подлога за сопирачки на дискот Одговара изберете: 2005 - ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА, 2001-КИА ОПТИМА

DEN 4760.96

Од стока
Во магацинот

Бендикс ги чува возачите безбедни со обезбедување квалитетни производи за сопирање од 1924 година. Историјата на брендот Бендикс е истакната со долга листа на големи придонеси за производи во автомобилската индустрија повеќе од еден век. Успехот на брендот Бендикс е резултат на многу големи придонеси за производи во воздухопловната, воздушната и транспортната индустрија. Со сопирачки на автомобили, автобуси, камиони, приколки, авиони, колички за голф, фарма и градежна опрема - па дури И велосипеди, Бендикс е едно од најпознатите имиња во индустријата. Тестирано за да се обезбедат перформанси што ги исполнуваат или надминуваат индустриските стандарди. Карактеристики повеќеслојни шипки. Овие ое квалитетни влошки за сопирачките обезбедуваат перформанси за запирање без бучава. Одговара Изберете : 2005-2006 ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА 2001-2002 КИА ОПТИМА 2001 ХЈУНДАИ ТИБУРОН и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации