.

Мармонт Хил Брза Еднорог II Врамена Ѕидна Уметност

Мармонт Хил Брза Еднорог II Врамена Ѕидна Уметност

DEN 575.84

Од стока
Во магацинот

Оваа Брза Ѕидна Уметност Во Рамка На Еднорог II е врвен квалитет На Печатење На Giclee На Архивска Хартија со висока резолуција. Мармонт хил е колектив на уметници-предводен Од Парвез Таџ кој дејствува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на различни материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со љубов и грижа. Мармонт Хил Брза Еднорог II Врамена Ѕидна Уметност : Врвен квалитет Giclee печати На Архивска Хартија со висока резолуција. Рачно исечени украсени рабови. Висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Детални спецификации