.

Базен Колега Пена Хх-Голем Душек Базен Плови, Сина

Базен Колега Пена Хх-Голем Душек Базен Плови, Сина

DEN 1679.84

Од стока
Во магацинот

Базен Колега Сонце Базен Плови е мека и вечен. Можете да ја почувствувате разликата во споредба со другите салони за пена, густата, мека, затворена ќелија, винил обложена пена обезбедува неспоредлива удобност и издржливост. Исклучителниот квалитет на пената што се користи во овој плови ја зголемува пловноста. Пената со затворени ќелии нема да пукне, ќе изгуби воздух или ќе апсорбира вода. Вклучува перница со целосна ролна која обезбедува дополнителна пловност за главата и рамената. Винилната обвивка се спротивставува на сонцето, хлорот и солената вода и лесно се чисти. Брануваната текстура ве лади дури и во најжешкиот летен ден. Произведени со користење на еколошки најдобри практики, вклучувајќи одговорно рециклирање, го прави овој плови оној што може да се чувствувате добро за поседување. Овој плови во базенот ќе обезбеди долгогодишно уживање, релаксација и забава. 70 во. Л х 26 во. W x 1.75 во. дебела. Направено од мека, пловна пена со затворени ќелии. Ги поддржува сите возрасни.

Детални спецификации