.

Чорапи со високи лагени со перничиња со перничиња, парови

Чорапи со високи лагени со перничиња со перничиња, парови

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

ПЕДС жени со високи ревии не се дизајнирани за тој изглед на „без чорапи“. Одликувајќи се со потпетица за удобност и зафат за гел за да останете во форма. Плетете со река полиестерско предиво. Производите во кои се појавуваат ревии содржат најмалку 13% рециклирани влакна за да ни помогнат да ги намалиме влијанијата на производството на суровини. Repreve е регистрирана трговска марка на Unifi, Inc. Овие доаѓаат во пакет од 12 пара. Високо сечење за целосна покриеност. Зафат за гел за да останете погодни. Половина перница за удобност. Лесно влечење јазиче. Женски чорапи.

Детални спецификации