.

Пионерската жена 44 дворна памучна слатка романса прецизна ткаенина, нане

Пионерската жена 44 дворна памучна слатка романса прецизна ткаенина, нане

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Со селски стил на шик, пионерската жена 44 "x 3 двор памук слатка романса Пренасна ткаенина, нане испорачува безвременски шарм на сите ваши домашни производи. Оваа разноврсна ткаенина е одличен избор за секој занаетчиски ентузијаст бидејќи може да понуди прекрасен штанд -Селе парче акцент на вашата дневна соба или координирајте со постојниот декор за да создадете изглед што е уникатен за вас! Плус, оваа 100-процентна памучна ткаенина е направена машина што може да се мие, така што секој од вашите проекти е лесен за грижа! 44 "x 3 двор 100% памучна слатка романса Прецизно шиење и занаетчиска ткаенина, прецизно шиење на нане и занаетчиска ткаенина. Флорал печатење инспириран од гроздобер во живописни бои. Лесен 100% памучен материјал. Машинска миење за лесна нега. Продаден во индивидуална прецизност од 3 дворови. Мерења : 44/45 "W x 108" L (111,7/114,3 см x 274,3 см).

Детални спецификации