.

maytalsoy Нараквица Опашка Линк СИНЏИР DIY Занает Мода Накит Одлуки Наоди Нараквици Продолжување Синџири Продолжувач Додаток Бакар

maytalsoy Нараквица Опашка Линк СИНЏИР DIY Занает Мода Накит Одлуки Наоди Нараквици Продолжување Синџири Продолжувач Додаток

DEN 119.84

Од стока
Во магацинот

Опис : Материјал : овој синџир на врски со ѓердан е изработен од бакар и железо кое е отпорно на абење, издржливо и не е лесно да се скрши.САМ : овој наод за изработка на накит може да се користи ЗА САМОСТОЈНО ланче или синџир на опашка на нараквица според потребите.Апликација : овој синџир на врски со приврзоци може да се користи како подарок за пријателите кои сакаат да прават сам накит.Широка употреба : овој синџир за продолжување на опашката е широко применлив, кој е погоден за ѓердан, нараквица, глужд, итн.Прилики за вклопување : Овој продолжен синџир може да се користи во многу прилики како домашен и професионален занаетчија за накит.Спецификација : Материјал : Бакар железо.Боја : Прикажи како слики.Должина : Прибл. 5см/1,96 инчи.Забелешка : може да има неколку нарушувања на бојата поради различни резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете.Пакетот Вклучува : 1 Парче Продолжен Синџир. Материјал : овој синџир на врски со ѓердан е изработен од бакар и железо што е отпорен на абење, издржлив и не е лесен за кршење. САМ : овој наод за изработка на накит може да се користи ЗА САМОСТОЈНО ланче или синџир на опашка на нараквица според потребите. Апликација : овој синџир на врски со приврзоци може да се користи како подарок за пријателите кои сакаат да прават сам накит. Широка употреба : овој синџир за продолжување на опашката е широко применлив, кој е погоден за ѓердан, нараквица, глужд, итн. Прилики за вклопување : Овој продолжен синџир може да се користи во многу прилики како домашен и професионален накит.

Детални спецификации