.

Каролини Богатства ЦК5206ПВ Царски Ших Цу Љубов Платно Ткаенина Декоративна Перница, Црвена, 12х х16в, разнобојна

Каролини Богатства ЦК5206ПВ Царски Ших Цу Љубов Платно Ткаенина Декоративна Перница, Црвена, 12х х16в, разнобојна

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Каролини Богатства ЦК5206ПВ1216 Царски Ших Цу Љубов Платно Ткаенина Декоративна Перница, Црвена, 12х х16в, Разнобојна Платно Ткаенина Декоративна Перница со раса специфични Ших Цу уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот на денот На Вљубените со оваа декоративна Перница За Денот на Вљубените. Оваа Платно Ткаенина Декоративна Перница е од каролини Богатства колекција Љубовта е. Додадете боја на вашиот еднобоен мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Приближно 12 инчи на 16 инчи измерени од аголот на перницата. 100% полиестер Ткаенина Перница Измама со перница форма. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов материјал кој е ткаен за да биде отпорен на вода. Оваа мека платнена ткаенина може да се користи внатре на каучот или надвор на дворот, тремот или верандата. Ние ја обојуваме ткаенината со бои кои се брзи во боја и изградени за да се справат со времето. Три парчиња ткаенина се зашиени заедно за да се создаде измама, а потоа во внатрешноста на измамата се става полиестерска влошка за да се формира перницата. Перницата е преполнета и ја задржува својата форма. И измамата и влошката за перница се . Сите перници се рачно изработени и може малку да се разликуваат по големина. Оваа Перница е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Детални спецификации