.

Модвеј Конвеј Отворен Двор Плетенaан Кочија Дневна Во Светло Сива Бела Боја

Модвеј Конвеј Отворен Двор Плетенaан Кочија Дневна Во Светло Сива Бела Боја

DEN 6383.84

Од стока
Во магацинот

Уживајте во свеж воздух и алфреско релаксација со Отворен Двор На Конвеј Плетен Стол за Дневна Кочија одaан. Завиткан во светло сив синтетички плетен wан отпорен НА УВ, овој стол за одмор може да се пофали со органска текстура и неутрална нијанса што носи смирувачко присуство во вашиот надворешен простор. Со четири различни лежечки позиции, рамката на овој салон за кочии на отворено е изработена со издржлив алуминиум обложен со прав и се потпира на нозе во форма На Буквата Л со пластични лизгалки за стапала. Дебелите перничиња обложени со пена покриени со отстранливи полиестерски навлаки отпорни на вода нудат удобно седиште и безбедно се прицврстуваат на столчето за одмор со додатоци за затегнување на кабелот. Трендовскатаesетика и класичниот дизајн ја дефинираат оваа колекција мебел за двор на отворено, што го прави прекрасен додаток на секој надворешен простор, вклучувајќи го дворот, дворот, тремот, балконот или базенот. Потребно е собрание. Кочија Салон Тежина Капацитет : 600 фунти. ДНЕВЕН СТОЛ-искористете го максимумот од секој надворешен простор со оваа кочија. Без напор наредете ги парчињата од оваа колекција мебел на отворено за да одговараат на вашиот двор, трем, балкон, двор или покрај базенот. МЕБЕЛ ЗА ДВОР ЗА СИТЕ ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ-Вода И отпорен НА УВ, овој стол за одмор на отворено е завиткан во синтетички плетен wан со алуминиумска рамка обложена со прав и има четири лежечки позиции. ПЛЕТЕН ДИЗАЈН НА RАН-Конвеј носи смирувачко присуство во секој простор во дворот со органска текстура, трендовскаesетика и класичен дизајн. Уживајте во отворено додека имате корист од стилот и удобноста. УДОБНА КОЧИЈА ДНЕВНА - дебели перничиња обложени со пена покриени со отстранливи полиестерски навлаки за сите временски услови нудат удобно седиште и безбедно се прицврстуваат на столчето за одмор во дворот со додатоци за затегнување на кабелот. САЛОН за Кочии на ОТВОРЕНО - Колекцијата Мебел За Надворешен Двор Конвеј е одлична за забавна или тивка релаксација. Вклучува лизгање на стапалата. Димензии : 28 "В х 81" Д х 13,5-37 " Ч; Ограничување На Тежината : 600 фунти.

Детални спецификации