.

Рено, Невада, Балони Со Топол Воздух, Контура, Преса За Фенери, Премиум Карти За Играње, Палуба Со Карти Со Шегаџии, Направена ОД САД

Рено, Невада, Балони Со Топол Воздух, Контура, Преса За Фенери, Премиум Карти За Играње, Палуба Со Карти Со Шегаџии, Направена

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Висококвалитетни карти за играње Од Преса За Фенери, со уникатно уметничко дело На Рено, Невада, Балони Со Топол Воздух, Контура, Преса За Фенери, Премиум Карти За Играње, Палуба Со 52 Карти Со Шегаџии, Изработени ОД САД;Р. -52 покер картички со стандардна големина, со Џокери;р.-Печатени на квалитетна хартиена хартија со помош на висококвалитетна дигитална машина за печатење;р.- МАТ УВ облога на карти за играње;р.-Спакувано Во хартија кутија за складирање;р.- Направено Во сад;;р. Р. Фенер Прес Е Динамична Уметничка Компанија Специјализирана За Водечки Слики Во Светот. Нашата колекција вклучува оригинални дела создадени од нашиот домашен уметнички тим, модерна фотографија, трендови за декор во домот и канцеларијата, антички мапи, гроздобер постери и сѐ помеѓу нив. Со постојано растечка колекција на светски познати слики, Фенер Прес е трендсетер познат по украсување домови и големи одморалишта - како и комплети реклами, филмови и телевизиски емисии. Ако барате совршена уметност за врамување за вашиот дом или канцеларија, сигурни сме дека имаме парче со кое ќе се поврзете. Разгледајте ја нашата колекција овде со над 50.000 слики достапни во повеќе големини и медиуми. Ние, исто така, би сакале да го искористиме ова време за да ви се заблагодариме ако сте купиле од нас порано, или планирате денес. Поддржувате уметници кои длабоко се грижат за нивната уметничка форма и компанија која е горда што ги печати овие неверојатни слики во Америка. Вашата поддршка ни овозможува да продолжиме да го правиме она што го сакаме - создавајќи убава уметност. Печатени на квалитетна хартиена хартија со помош на висококвалитетна дигитална машина за печатење. МАТ УВ слој на карти за играње. Спакувано во кутија за хартија за складирање.

Детални спецификации