.

Меки Дами Против Лизгање Мокасини Со Низок Врв Танцуваат Удобно Лизгање На Фустан Чевли Модни Рамни Чевли

Меки Дами Против Лизгање Мокасини Со Низок Врв Танцуваат Удобно Лизгање На Фустан Чевли Модни Рамни Чевли

DEN 319.36

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Мокасини, Станови, Рамни Чевли Тип На Шема : Цврста Боја : каки, розова црвена, розова, виолетова, сина, црна (По Избор)Големина : САД 4.5, САД 5, САД 5.5, САД 6, САД 7, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, сад 9 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Нубукуцоле Материјал : тип на трхел : Рамно Прицврстување : Лизгајте На Типот На Прсти : Висина На Зашилена Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски прилики : секојдневни, дневни, внатрешни, надворешни, Празнични КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Удобно и Дише : овој пар женски балетанки чевли има нубук ткаенина што ги прави вашите стапала удобни и ги одржува вашите стапала суви при одење. Дизајнот на зашилени прсти ги прави да изгледаат поделикатно.2. Лесен За Носење И Носење : женските удобни станови за чевли прифаќаат лизгање на дизајнот што ве тера да облечете и соблекувате директно без врзување врвки за чевли. Единствениот од одење станови може да се свитка по волја, тоа е многу погодно за носење и не зазема простор.3. Дизајн : уникатниот декор на боунот, дизајнот со кружни прсти и стилот на лизгање погоден за секојдневни, создаваат наједноставни, удобни и модни облеки.4. Соодветна Пригода : овие секојдневни рамни чевли можат да го подобрат вашиот изглед и да додадат повеќе женствен шарм. Совршен за секојдневно носење и одличен за танцување. Тие се исто така одличен избор за работно место, пешачење, шопинг, возење,патување или која било пригода за одмор.Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Мода : станови чевли за жени со лак декор кој се одликува со станови мода и убавина изглед. Становите чевли се со исклучителен горен, елегантен и стилски. Меки и Флексибилни : Меките вештачки материјали ги прават становите за жени флексибилни и лесни. Овие станови за жени обезбедуваат подобра стабилност и добра поддршка при одење и пазарење. Анти-лизгање : становите имаат издржливи дното НА ТПР, обезбедувајќи чувство на убод со секој чекор. Ѓонот против лизгање нуди одличен стисок дури и на лизгави површини и нерамен терен. Лесен за носење : дизајнот Со Лизгање на мокасини овозможува брзо и лесно вклучување и исклучување. Повод : Совршен За работа, шопинг, пешачење итн. погоден за сите патувања и секојдневни прилики.

Детални спецификации