.

Постераци Печатен Постер

Постераци Печатен Постер

DEN 239.68

Од стока
Во магацинот

Срце На Печатење На Постер Од Роза Од 3а Крејн (36 х 24) # Pscrn442 Срцето На Розата е лиценцирана репродукција која е отпечатена На Врвна Тешка Берзанска Хартија која ги доловува сите живописни бои и детали за оригиналот. Овој принт е подготвен за закачување или врамување. Одличен додаток на вашиот ѕиден декор и колекција на постери!.

Детални спецификации