.

амуса Женски Моден Летен Сладок Лабав Секојдневен Принт Ретро Комбинезон со Прерамки женски ромпери

амуса Женски Моден Летен Сладок Лабав Секојдневен Принт Ретро Комбинезон со Прерамки женски ромпери

DEN 79.84

Од стока
Во магацинот

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 95см/37.40" Колк : 108см/42.52" Должина : 119см/46.85"Големина : М САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 100см/39.37" Колк : 113см/44.49" Должина : 120см/47.24"Големина : Л САД : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 ПОЛОВИНАТА : 105cm/41.34" хип : 118cm/46.46" должина : 121cm/47.64"големина : xl сад : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 половината : 110cm/45.28" хип : 123cm/48.43" должина : 122cm/48.03"големина : xxl Сад : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 ПОЛОВИНАТА : 115 CM/4.72" колк : 128cm/50.39" должина : 123cm/48.43"големина : xxxl сад : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 ПОЛОВИНАТА : 120cm/47.24" колк : 133cm/52.36" должина : 124cm/48.82" € одличен материјал : овој Комбинезон Е СУПЕР мека И УДОБНА. €Карактеристики : жени ромпери без ракави, со опуштен дизајн, симпатична и стилска облека за жени. Во прилика : комбинезоните за панталони за жени е убаво да се комбинираат со маици, резервоар, кроп топ, блуза итн. Одлично е за летна плажа, домашна облека,секојдневно носење, одмор, совршен избор со Маици, блузи, блуза и многу повеќе. +Инструкции за перење : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија. Забелешка : доколку производот има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не.

Детални спецификации