.

Лизл-Тестер За Компресија На Бензински Мотор

Лизл-Тестер За Компресија На Бензински Мотор

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Лисл 20250-Тестер За Компресија На Бензински Мотор Клучни Карактеристики : Брзо И Прецизно Проверете Ја Компресијата На Бензинските Мотори.Мерач Регистри 0-300 P. S. I . И 0-2100 Кпа . Одговара На Големини НА Конец ОД 14ММ и 18ММ.

Детални спецификации