.

Бела Вита Ира-Италија Рамен Ремен Сандала

Бела Вита Ира-Италија Рамен Ремен Сандала

DEN 493.44

Од стока
Во магацинот

Модерната Сандала Со Рамни Ремени Бела Вита Ира-Италија е од суштинско значење за плакарот што ќе изгледа одлично со фустани, фармерки, шорцеви и Здолништа Ременот со тока нуди Прилагодливо вклопување мекото подножје нуди флексибилност, а влошката За амортизирање нуди удобност Вештачки надворешен ѓон. Женски Бела Вита Ира-Италија Рамен Ремен Сандала.

Детални спецификации