.

Мароканоил Хидратантен Регенератор 8. оз

Мароканоил Хидратантен Регенератор 8. оз

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

За сува коса на која и е потребна итна хидратација, Мароканоил Хидратантниот Регенератор обезбедува масло од арган, витамини и црвени алги кои привлекуваат влага и#8212;за коса која изгледа и се чувствува поздраво. Негувањето, формулата безбедна за бои помага да се зголеми управливоста, мазноста и сјајот за сите типови коса. ЗА СЛАБА И ОШТЕТЕНА КОСА Погодна за сите типови коса. Внесува коса со неверојатна влага за да ја подобри нејзината текстура и изглед. Доволно нежен за секојдневна употреба. Помага во одржување на косата здрава.

Детални спецификации