.

Маден Девојка Женски Гранди Луг Сандали

Маден Девојка Женски Гранди Луг Сандали

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Грандиозната Сандала Од Меден Девојка е стил кој може да биде облечен или облечен, во зависност од вашето расположение. Широката лента за прсти и амортизираната лента за потпетици го прават удобен и лесен за носење, а густата платформа му дава финиш за крадење сцени што лесно се спојува со вашите шорцеви, фармерки и здолништа. Материјал : Горна/Постава : Полиуретан; Надворешен Ѓон : Термопластична Гума. Грижа : избришете ја чистата. Земја На Потекло : Увезени. Висина На петицата 2 " платформа. Затворање на чевли : Прилагодлив ремен со затворање на кука и јамка. Ширина На Чевли : Средна. Карактеристики на удобност : Ѓон за Навртки; лесно амортизирано подножје; ремен за потпетици. Женски Грандиозни Сандали Од Маден Девојка.

Детални спецификации