.

Иопко Ѕид Декор 1сет Самолеплива Плочка 3д Налепница Кујна Бања Ѕид Налепница Декорација Кора И Стап Позадина

Иопко Ѕид Декор 1сет Самолеплива Плочка 3д Налепница Кујна Бања Ѕид Налепница Декорација Кора И Стап Позадина

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

1сет 10пц Самолеплива Плочка 3д Налепница Кујна Бања Ѕид Налепница декорација производ спецификации : Големина : 10 см * 10 см * 10 таблети1. Новата заштита на животната средина водоотпорен пвц материјал, ОПП торба затвори пакување2. Лепило, солза заштитна хартија паста може да биде директно на задниот дел3. Може да се отстрани, откине откако ќе не оставите лепак, еднократно4. Површинското светло, сликата е јасна, водоотпорно5. Примени сцена : ѕид од керамички плочки, дијагонална линија на подни плочки, линија на половината, погодна за кујна, дневна соба, трем, спална соба, бања, бар итн Содржина На Пакетот : 10x Wall Налепници 1se 10pc Самолеплива Плочка 3d Налепница Кујна Бања Ѕид Налепница декорација спецификации На Производот : Големина : 10 см * 10 см * 10 таблети1. Новата заштита на животната средина водоотпорен пвц материјал, ОПП торба затвори пакување2. Лепило, солза заштитна хартија паста може да биде директно на задниот дел3. Може да се отстрани, откине откако ќе не оставите лепак, еднократно. 4. Површинското светло, сликата е јасна, водоотпорно5. Примени сцена : ѕид од керамички плочки, дијагонална линија на подни плочки, линија на половината, погодна за кујна, дневна соба, трем, спална соба, бања, бар итн Содржина На Пакетот : 10xwall Налепници. Соба Декор Ѕид Декор Биро Додатоци Божиќни Светла Божиќни Украси Домашен Декор Налепници Вештачки Растенија И Цвеќиња Подарок Картички Божиќни Украси Божиќни Украси Лажни Цвеќиња Дијамантски Сликарски Комплети Градинарски Декор Календар 11210 Божиќни Украси Налепници Слатки Налепници Надворешен Декор Канцелариски Декор Кујнски Декор Ѕидна хартија Кора И Стап Ѕид Декор Кора И Стап Ѕид Хартија Забава Фаворизира Божиќни Украси Завиткување Хартија Забава Фаворизира Налепници За Решетки За Вино Домашен Декор налепници Соба Декор Венци За Влезната Врата Канцеларија Биро Соба Декор Подарок Картички Дома Декор Дома Декор Врата Декор Вештачки Растенија И Цвеќиња Соба Декор Соба Декор Врата Декор Дома Декор Дома Декор Подарок Картичка Роденден Дома Декор Маса Платно Подарок Картичка Роденден Венец.

Детални спецификации