.

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Задниот Возач Страна Браник Рефлектор, Одговара 2012 - Фолксваген Џета

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Задниот Возач Страна Браник Рефлектор, Одговара 2012 - Фолксваген Џета

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Нов Стандарден Рефлектор На Задниот Браник На Возачот СО СЕРТИФИЦИРАН КАПА, Модели На Седан. Тој е Дизајниран да Го Замени Вашиот Постоечки Рефлектор На Капакот на Браникот. Тоа Одговара На Вашиот 2012-2014 Фолксваген Џета. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов КАПА Сертифициран Стандарден Рефлектор На Задниот Возач На Страничниот Браник, Одговара На Моделите На Фолксваген Џета Седан Од 2012-2014 Година, Изработени Од Термопластични СТОМАЧНИ МУСКУЛИ . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2012-2014 ФОЛКСВАГЕН ЏЕТА ГЛИ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации