.

Мина Победа Живот Стилови Ткаени Точка Ленти 12X20 Жолта Затворен Фрли Перница

Мина Победа Живот Стилови Ткаени Точка Ленти 12X20 Жолта Затворен Фрли Перница

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Прекрасен спектар на егзотични перници, торбички, килими и ќебиња за да одговараат на различни начини на живот. Вклучувајќи паметни весели дизајни на природна ткаенина од јута, забавни и фанки меѓународни изрази, смели цветни и апстрактни дезени и софистицирани текстурирани мотиви. Текстурираната перница за фрлање додава секојдневна удобност во вашата дневна соба или спална соба. Рачно изработена поли-памучна покривка; памук назад. Моделот се појавува само на лицето. Идеално дополнување и за модерни и за стилови на фарма. Достапно во различни големини подготвени за мешање и совпаѓање.

Детални спецификации