.

Жени Плус Блузи И Туники Fall V В-Вратот Чипка Спојување Краток Ракав Маица Мода Ребрести Пуловер Женски Врвови Сина С

Жени Плус Блузи И Туники Fall V В-Вратот Чипка Спојување Краток Ракав Маица Мода Ребрести Пуловер Женски Врвови Сина С

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

ЕЛФИНДЕА Жените Плус Блузи мијат раце со ладна вода/суво3. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа,одмор, канцелариски материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печате2. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни4. Многу погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне!Метод на перење : Рачно перење во ладна вода, закачување или сушење : соодветна големина повод : Секојдневен, Пол : Женски што ќе добиете : 1 женска должина : Редовен Опис Совети : 1.Ве молиме споредете ги деталите со вашите пред да купите 2.Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот3.Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот,ви благодариме за разбирањето(1 см=0,39 инчи,1 инч=2,54 см)4.Нашата продавница се фокусира на создавање на сите видови додатоци за облека и облека, како што се врвовите и дното. Добредојдовте пријатели да влезат во продавницата за да изберат5.Времето на пристигнување прикажано на страницата е најновиот датум на пристигнување. Во зависност од времето на испорака, веројатно е дека ќе го испратиме вашиот производ порано за да можете да ја примите вашата стока порано6.Ви благодариме за поддршката и довербата во нас и ви посакуваме среќен живот вашата убавина никогаш не е дефинирана—Елфиндевојувајќи ви пријатно шопинг искуство! ЕЛФИНДЕА Жени Плус Блузи С. Женските Врвови Материјал : Полиестер. Повод : Женските Врвови Се Погодни За Секојдневно Носење,Одмор,Канцеларија,Забава И Одмор Итн. Висококвалитетен Материјал : Женските Врвови Се Изработени Од Мека, Еластична И Мазна Ткаенина И Не Се Лесни За Бледнеење. Специјален Дизајн И Уникатна Структура : Длабоко Сакани Од Луѓето,Женските Врвови Се Суштинска Блуза За Жените 2023 Година. Совршен подарок : Овие Женски Врвови за жени се совршени за жени од сите возрасти. Можете да го носите сами или да ги подарите Овие Женски Блузи на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/мајка/сестра / баба. Висококвалитетна Услуга : Ние Ќе Ви Служиме Сесрдно И Ќе Ви Обезбедиме Висококвалитетна Услуга По Продажбата На Женски Врвови.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас~ Ви Посакувам Среќен Шопинг~.

Детални спецификации